Texty písní

texty písní

Martin Sig setkal se s německým hudebním producentem Norbert Reichart během Formule 1 závod v 1997 na okruhu v Monze . Oni používali Formule 1 jako pojem a jako jejich první singl "Formula" vyšlo po celém světě v 80 zemích, s tím, že jeden byl celosvětový hit. Formule dosaženo v nizozemském Top 40 a třetí místo v belgickém Ultratop 40 singl byl 5 týdnů číslo 1 (21. března do 11.dubna 1998). V roce 1998 druhý singl byl "Horny!" ven. Tam bylo něco jiného zboží na trhu, jako kondomy a tričkách s nápisem "Horny" dát. Proto prodej tohoto jediného dobrého boost O rok později v roce 1998 přinesl DJ Visage singl "The Return" od (kryt Andrea Bocelli & Sarah Brightman ). Byl to rozumný úspěch. Ta jediná je rozšířen tým. Z tohoto singlu potřebovali. Dobrou hlasovou Našli 23-rok-starý Clarissa z Dánska , který přišel posílit tým.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Dj Visage video
Dj Visage - Formula 1 (the Schumacher Song) video česky

Dj Visage ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Dj Visagetexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.