Die Apokalyptischen Reiter má 17 fanoušků · Stát se fanouškem

<b>Die Apokalyptischen Reiter </b> je známá německá heavy-metalová kapela. Po svém vzniku v roce 1995 hráli spíše death/thrash metal s melodickými pasážemi s mírně epickou náladou, což zas není tak běžné u tradičního death metalu. Později se vytrácí death metalový vliv a kapela jede více v heavy stylu, v pravidelném tempu, skládá delší písně v angličtině i němčině a využívají čistší vokály. Zatím poslední album „Riders On The Storm“ vyšlo v roce 2006, ale na počátku roku 2008, přesně 1.2.2008 vydali speciální DVD s názvem „Tobsucht“, na kterém prezentují live materiály z posledního tour, a na kterém je jasně vidět, jak velkou a dnes již pověstnou show dokáží tito „reitermaniaci“ vyprodukovat.

Die Apokalyptischen Reiter ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Die Apokalyptischen Reitertexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.