DBSK má 84 fanoušků · Stát se fanouškem

Skupina původem z Jižní Koreje. Můžeme ji nalézt i pod jinými tituly, a to proto, že název své kapely "Rising Gods of the East" přeložili do tří různých jazyků a pod všemi těmito jmény vystupují: "DBSK" je zkratka pro korejské "Dong Bang Shin Ki" (동방신기) "TVXQ!" je zkratka pro čínské "Tong Vfang Xien Qi" (東方神起) "Tohoshinki" je japonsky (東方神起) Tato skupina začala původně jako pěvecké duo, ale již v roce 2003 zformovali pětičlennou skupinu, která slavila úspěchy hned svým prvním singlem "Hug" a to čtvrtým místem v MIAK hitparádě. Jejich první alba "Tri Angle" (2004) a "Rising Sun" (2005) se obě staly top-sellery. Jejími členy jsou U-Know Yunho a Max Changmin. Junsu, Jaejoong a Yoochun odešli kvůli soudu s SM Entertainment a později spolu začali působit ve skupině JYJ.

DBSK ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

DBSKtexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.