Texty písní

texty písní

Daze je dánská Eurodance / žvýkačka taneční kapela, jejíž debutové album 1997 Super Heroes se stal dvakrát platinové mezinárodním hitem. Kapela je trio ve složení Lucas Sieber, Jesper Tønnov a Trine Bix, a jejich styl " zany "" turbo-pop "hudba je ve srovnání s dánskou pop kapely Aqua . Super Heroes, původně publikoval v Skandinávii Sony Music , prodal 31.000 výtisků na vydání den a později byl propuštěn ve Spojených státech Columbia Records a Non-Nordic Global území od Epic Records . hitů včetně " Superhero "," Tamogotchi "a" Toy Boy ". V únoru 1998, Daze vyhrál dánskou cenu Grammy za nejlepší taneční album z roku 1997. Jeden Superhero byl nominován v roce 1997 dánský hitem roku podle časopisu Gaffa . To bylo také velmi slavný v Argentině během těch let. V roce 2012, Daze oznámila na svých oficiálních stránce na Facebooku, že jejich nový singl by být nazýván "Fool Me". To potvrdil i Tanečník stránkách žvýkačky. Dne 23. června 2012, byl nový singl na digitálních hudebních obchodů jako iTunes a Spotify v Evropě spolu s prodlouženou mix. Je také vybaven Daze původní kapelu logem, které bylo upuštěno po vydání "Super Heros" v druhé polovině 90. let a nahrazeno plamene loga. Mezinárodní datum vydání se očekává v nejbližší době. Kapely hudba je inspirována Aqua, Dr. Alban a Herbie Crichlow . V roce 2013 bylo potvrzeno, že Daze budou soutěžit v Melodi Velké výběru Prix v Dánsku o místo v soutěži Eurovision Song Contest s jejich novou skladbu "Máme

Daze ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Dazetexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.