Dawe MC (DaweEmsi) má 8 fanoušků · Stát se fanouškem

V r. 1997 poslal MC Dejv svou první demo nahrávku do rádia, kde moderátor zkomolil jeho jméno a tak vlastně vznikl Dawe MC. V roce 1999 natočil tracky jako "Na dno", "Adam", "Vzpomínky", "Síla zvyku" a další, dnes již legendární skladby. Později začal nahrávat pod labelem P.A.trick Records, kde se podílel i jako editor např. na kompilacích Lyrik Derby 1 & 2. Založil projekt "KL-Emsís" s MC Goldem a DJ Caballerem, oficiálně ale vydali pouze jedno EP + tracky, které jsou součástí obou dílů Lyrik Derby. V roce 2004 Dawe vyhrál talentovou soutěž na radiu Fajn, ale bohužel, slíbená spolupráce s rádiem v podobě koncertů a promo akcí se nekonala. Po tomto roce se Dawe odmlčel, pouze sem tam rozdával rozhovory hudebním portálům. V roce 2009 shromáždil všechny tracky co vydal a uveřejnil je na svém bandzone profilu pod názvem Dawe Em - The Best Of.

Dawe MC (DaweEmsi) ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Dawe MC (DaweEmsi)texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.