Dave a Sony má 83 fanoušků · Stát se fanouškem

Dave a Sony je Českobudějovické hip-hopové duo. Pro svůj nezaměnitelný styl, kterým zcela vybočují z hranic klasického hip hopu si získávají fanoušky napříč celým věkovým spektrem. Jejich hudební styl nelze zcela zaškatulkovat, a tak oni samy používají výraz - alternativní hip-hop. Skupina byla založena v roce 2007 a je tvořena dvěma členy. Dave, vlastním jménem David Rak je raper a textař. Texty píše od roku 2003, kdy mu bylo 14 let. Od té doby prošel řadou hudebních formací i sólo kariéry, až do doby kdy potkává Sonyho a společně ještě s dvěma dalšími členy zakládají v roce 2006 skupinu Rap Terrorist, která však nemá dlouhého trvání a jejím rozpadem vznikne skupina Dave a Sony. Sony, vlastním jménem Jakub Samec je producent a skladatel. Hudbě se věnuje od malička, kdy začal chodit na hudební školu, kterou absolvoval ve hře na klávesy, ty ale nejsou jediným nástrojem na který umí hrát. Ve skupině kompletně zajišťuje hudební složku, kdy každý instrument komponuje od základu a nepoužívá žádné již vytvořené hudební smyčky, jak tomu bývá u tohoto žánru zvykem. Svým nezaměnitelným ,,klavírovým" stylem instrumentů skvěle doplňuje Daveovo texty. Skupina má za sebou řadu koncertů a různých spoluprací. Spolupracovala například s rádiem Kiss, pro kterou na jeden rok složili hymnu, a na jejichž stanicích můžete skupinu slyšet.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Trochu jinej raper video
Past feat Lucie Šimánková video karaoke
Hymna kiss jižní čechy 2011 video
Bude fajn video karaoke
video
Nic není věčný video
DAVE A SONY - CESTA PRO DVA feat. MANNIA, PACKET remake video
Maska video
Jasná věc feat. Regie video
Semi feat. Dave a Sony - MAY DAY video
Hlas video
Ztraceni video
Kdybych vládnul světu já video
Přehrát nezařazené písně

Dave a Sony ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Dave a Sonytexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.