Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

DDarren Criss - texty

darren-criss-236679.jpg

Darren Criss má 106 fanoušků · Stát se fanouškem

Americký zpěvák, herec, skladatel a textař. Nejvíce ho proslavila role Harryho Pottera A Very Potter Musical a ztvárnění Blaina Andersona, homosexuálního studenta v seriálu Glee. Je ze San Francisca v Kalifornii, jeho otec je částeční Ir a jeho matka pochází z Filipín. Hraje na piano, cello, bicí, housle a kytaru. Darren byl vychován jako katolík. Vystudoval herectví na universitě v Mishiganu (2009). To ho dostalo k divadelní skupině TeamStarkid, složené ze studentů, jejíž je spolumajitelem. Darren si sám vyprodukoval album Human (2010), je k dostání na iTunes. Často spolupracuje i s ostatními interprety a skládá pro ně písně. V roce 2012 debutoval na Brodwayi. Od roku 2008 chodí s baskytaristkou a TV producentkou Miou Swier.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Once Upon A Time video česky
Any of those things video česky
Words video česky
Pheromones video česky
I don't mind video česky
Picture Perfect
Přehrát nezařazené písně

Darren Criss ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.