Colonia má 22 fanoušků · Stát se fanouškem

Colonia je chorvatská taneční kapela z Vinkovci, Chorvatsko. Vydali jedenáct alb a přes 27 singlů doposud s různými písněmi a alby získává platinovou desku. Jsou známí pro vítězství vůbec první Eurodance soutěže v roce 2001 a jejich různé hity v průběhu let. Colonia je chorvatská hudební skupina, jejich žánrem je elektronická disco hudba. Vznikla v roce 1996 ve městě Vinkovci a název si dala podle římského názvu města. Skupinu tvoří zpěvačka Indra Vladić-Mujkić, programátor Tomislav Jelić a producent Boris Djurdjević. Na všech svých plakátech si nechávají zobrazit jenom svoje křestní jména. Někdy také spolupracují i s jinými skupinami, jako je například Karma. Koncertují v Chorvatsku, Bosně, Rakousku, Maďarsku, Itálii a dalších zemích.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
A Little Bit Of Uh La La video
Ale ale video
Kao pahulja video česky
Feniks
Ljubavnici video
Přehrát nezařazené písně

Colonia ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Coloniatexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.