CHAI má 9 fanoušků · Stát se fanouškem

CHAI je parta skvělých lidí, kterou tvoří Pavel Bošek (zpěv a kytara), Michal Kovářík (klávesy), Jiří Bošek (basa) a Radim Šulan (bicí), a která vznikla na podzim roku 2009 v Nýrsku. Pavel, Michal a Jiří tvořili před CHAIem společně s bubeníkem Rosťou Karlovským seskupení s názvem Skrze srdce, podařilo se jim vyhrát první cenu na hudebním festivalu Stodola Michala Tučného. Pak na podzim Rosťu vystřídal zkušený Radim a s jeho příchodem přišel taky manažer Petr Boubík a CHAI byl kompletní. Právě Petr Boubík dodal kapele chuť, sebevědomí a pár dobrých nápadů k odrazu. Přesně to kluci potřebovali protože každý z nich už si nějakými hubebními pokusy prošel. Pak bylo na čase konat. Tahle parta za dobu své zatím velmi krátké existence vydala už druhé cédéčko, které se jmenuje Hrudní Kosti v Tanci, s autorskými písněmi z dílny frontmana Pavla. Povydání prvního s názvem S Tebou Mě Baví Svět byl vytvořen vydeoklip na stejnojmenou písničku. Hrají prostě melodické poprockově zaranžované písničky, ne jen nesmyslné broušení rozplizlých kytar s texty o pivu, jak je v západočeském kraji, odkud kapela pochází zvykem. Obě alba byla točena v ostravském studiu Citron pod producentským dohledem ostříleného profesionála Petra Slezáka, který se podílel i na Lucii, Vypsané Fixe, Anetě Langerové a mnoha dalších. Mimo studio a zkušebnu CHAI navštívil pódia různě po ČR s pomocí dalších kapel jako je např. Olympic, když Petr Janda pozval kluky zahrát a pobavit se na svou zahradní párty. Léto 2011 bylo pro kapelu spíše festivalové např. účast na Sázava festu nebo na Trnkobraní ve Vizovicích. Navštívena byla i některá rádia a televizní stanice. V poslední době se také učastnili přemnoha hudebních soutěží, jako Pilsner festu, nebo soutěže rádia Kiss Proton


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Kus po kusu video karaoke
Šampión video karaoke
Citová tříšť video karaoke
Přehrát nezařazené písně

CHAI ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

CHAItexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.