Chad Kroeger má 155 fanoušků · Stát se fanouškem

Chad Robert Kroeger (* 15. listopadu 1974) je kanadský zpěvák, kytarista, skladatel, hlavní zpěvák a zakladatel rockové skupiny Nickelback.Chad se narodil v kanadském městečku Hanna ležícím ve státě Alberta. Pochází z hudebně založené rodiny, kde jeho babička uměla hrát na bicí, jeho dědeček na baskytaru a jeho matka dávala hodiny hraní na klavír. Pochází z rozvrácené rodiny, kdy jeho otec rodinu opustil v jeho dvou letech. Se svým biologickým otcem neměl příliš dobré vztahy, kvůli jeho nábožensky směrovaným názorům a celkově se rodinný vztah zhoršil, když v 18 letech zjistil, že jeho jediný bratr Mike je nevlastní. V roce 1995 vznikla jeho kapela Nickelback. Založil ji spolu se svým bratrem Mikem, bratrancem Brandonem a kamarádem Ryanem. Dnešní složení je vlastně stejné až na bubeníka (Brandona vystřídal Ryan Vikedal), ale i ten kapelu opustil a od alba All The Right Reasons je bubeníkem kapely Daniel Adair. V roce 2008 byl zatčen za řízení v opilosti. Od 1. června 2012 začal chodil se zpěvačkou Avril Lavigne. Jejich vztah se začal prohlubovat od května téhož roku, kdy Chad Kroeger spolupracoval na jejím pátém albu. Vzali se přesně rok poté.

Video Překlad Karaoke
Sharp Dressed Man video česky
Video Překlad Karaoke
Slow Motion video česky

Správcem interpreta Chad Kroeger je auna . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Chad Kroegertexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.