Texty písní

texty písní

Členové: Myrelle THOLEN (zpěv), Jean-Paul Visser (zpěv), Serge Raemaekers (producent), Georgia Jones (zpěvák hosta). Za Cartouche stojí producentů Serge Ramaekers , které se zúčastnili i na projekty, T-lžíce, 2 kluci ... Jejich první singl Feel The Groove (výpůjční vzorků do, například Karen Finley - ! ztráta, která Ghetto Blaster ) byl okamžitý hit. Ve Francii to vyvrcholilo na # 13. Album s názvem House Music All Night Long následoval. To bylo co-produkoval Wim Tops a Peter Revalk, vydané v Kanadě a USA před Německem. Hold On byl propuštěn jak jeden v USA pod značkou Bros Scotti v roce 1991. To bylo co-produkoval, smíšené a co-napsaný Freddy Bastone. 2007: bývalí členové projektu stále v kontaktu. Jean-Paul Visser žije v Holandsku. Ona stále ještě není vdaná a nemá žádné děti. Myrelle Tholen provozuje StreetDance školu v Essenu (Belgie). Vdala se Jan, a oni mají 13 let Marií názvem Joandi a téměř 3 roky starý syn jména Gianluca. Myrelle nezpívá už má více času pro svou rodinu a její další vášeň, StreetDance.

Cartouche ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Cartouchetexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.