Texty písní

texty písní

Vznikla v roce 1999 v Brně česka skupina hudební hrající fúzi world music a rocku. Miha nekolík etník, z kterych čerpa inspirací, hlavně z arabského, afrického, indického a balkánského prostředí. Pokud jde o nazev skupine, jedna se o fiktivní legendu o dávném jednonohém lidu Čanki, jehož jazyk je použivan ve skladbech skupiny. Aktualní sestava hudebníků: Karel Heřman – zpěv, trumpetka, saz Zdeněk Kluka – zpěv, bicí, perkuse, balafon, blasakoredeon, tahací harmonika David Synák – didjeridoo, flétny, altsax, sopránsax, barytonsax, jinagovi, perkuse, xylofon, sbor Martin Krajíček – mandolína, kytary, tenorukulele, sbor Jiří Suchý nebo Jan Kluka – djembe, perkuse, bicí, tarabuka, yarin, tybály, sbor René Senko – tenorsax, sopránukulele, perkuse, sbor Roman Mrázek – baskytara, sbor

Čankišou ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.