Candelaria Molfese má 234 fanoušků · Stát se fanouškem

Candelaria Molfese se narodila 3.1. 1992. Je to Španělská Tanečnice hereřka zpěvačka a hraje na klavír.Má svého mazlíčka psa jménem Rocky...Narodila se v Bueno Aires a má 4 starší sestry.Má ráda Komedii. Ted točí Cande spolu s ostatními 3. sérii Violetty... Nejlepší kamarád ve Violettě a byl s ní až od první série a v prvním dílu je Maxi Ponte... (Celým jménem Candelaria Molfese se narodila 3. ledna 1992. Je to herečka, zpěvačka a tanečnice. Candelaria začala vystupovat v hrách, včetně Pocahontas, Hercules, La Sirenita, La Comedia a několik dalších, když byla velmi mladá. V současnosti hraje v Disney seriálu Violetta postavu Camilla Torres. V reálném životě chodí se svým hereckým kolegou Facundem Gambandem, který v seriálu Violetta stvárňuje Maxe Ponteho.)

Candelaria Molfese ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Candelaria Molfesetexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.