Skupina Calle 13 pochádza z Puerto Rica. Členovia sú nevlastní súrodenci René Pérez Joglar, Eduardo Martínez Cabra a Ileana Martínez Cabra. Skupina bola založená v roku 2004 a pôsobí dodnes. Pracujú so spoločnosťami White Leon Records a Sony Music. Do r. 2015 vydala dohromady 5 alb, tři z nich získaly cennu Grammy. Štýl: Rock rap, alternatívny rap a svetová hudba. _ _ _ _ _ _ _ _ _ René Pérez Joglar: 23. február 1978 Hato Rey, Puerto Rico. Hovorí si "Residente". Je spevák a skladateľ. Eduardo José Martínez Cabra: 10. september 1978 Santurce, Puerto Rico. Je taktiež skladateľ a multiinštrumentalista. Hovorí si "Visitante". Illeana Mercedes Cabra Joglar: 28. apríl 1989 Puerto Rico. Hovorí si PG-13. Je vokalistkou a herečkou.

Calle 13 ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Calle 13texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.