Texty písní

texty písní

americká psychedelic, garage, noise, punk, elektronic roková kapela vytvořená zpěvákem Gibbym Haynesem a kytaristou Paulem Learym v San Antoniu v Texasu v roce 1981. Kapela měla řadu personálních změn, ale její hlavní sestava Haynes, Leary a bubeník King Coffey je konzistentní od roku 1983 . Kepela se velice rychle dostala do podvědomí fanoušků a to hlavně díky svým divokým, chaotickým a černým humorem prodchnutým vystoupením. Komerčního úspěchu kapela dosáhla až v roce 1996 kdy vydala album Electriclarryland, které obsahovalo skladbu Pepper, která se vyšvihla až na první příčku hitparád. Kapela začínala jako studentská kapela, když se na univerzitě Trinity University v San Antoniu v Texasu, setkali studenti Gibson "Gibby" Haynes a Paul Leary Walthall. Po skončení studií to vypadalo, že se oba uchytí v konvenční karieře a na kapelu budou vzpomínat jako milé osvěžení během studií. Haynes, jako kapitán basketbalového týmu Trinity, stejně jako škola " Accountant of the Year", brzy absolvoval pozici s respektovanou Texaskou účetní firmou, zatímco Leary zůstal ve vysoké škole pracovat na svém MBA titulu. Podnětem k nastartování kapely se stal časopis Strange VD , který obsahoval fotky abnormálních lékařských onemocnění spojených s fiktivními, humornými vysvětleními těchto onemocnění. Po tom, co Haynes tento časopis viděl, odešel z účetnické firmy a přestěhoval se do jižní Kalifornie. Leary, odešel z vysoké školy a následoval Haynesa. Po krátké době strávené prodejem domácích oděvů a plátna s obrazem Lee Harveyho Oswalda se dvojice vrátila do San Antonio a spustila kapelu, která se nakonec stala Butthole Surfers.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
The Shame of Life video
Pepper video

Butthole Surfers ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Butthole Surferstexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.