playlist karaoke

Zdálo se mi o ní - text

1. Život prý je jenom náhoda. Tuhle pravdu vím už dávno. Chce to jenom za čas správně mávnout. Je tu láska, je to správná hra.

2. Byla tolik krásná a já to vím. Seskočila z koně dívka vánek, vypil jsem ji jako slunce džbánek. Potom zmizela a já ji chci!

3. Zdálo se mi o ní. K telefonu chvátám, jsou tu růže pro ni, smutek stále v patách mám. Zdálo se mi o ní, proč se neozývá? Pod křídlami koní láska v dálce zpívááá!

4. Ten, kdo všechno zná, jen málo ví. Teď tu hraje roli jen kůň a hříva. Chtěl bych se jen na tu dívku dívat. Štěstí trochu divně přálo mi.

5. Byla tolik krásná a já to vím. Seskočila z koně dívka vánek, vypil jsem ji jako slunce džbánek. Potom zmizela a já ji chci!

6. Zdálo se mi o ní. K telefonu chvátám, jsou tu růže pro ni, smutek stále v patách mám. Zdálo se mi o ní, proč se neozývá? Pod křídlami koní láska v dálce zpívááá!

7. Zdálo se mi o ní. K telefonu chvátám, jsou tu růže pro ni, smutek stále v patách mám. Zdálo se mi o ní, proč se neozývá? Pod křídlami koní láska v dálce zpíváá!

8. Zdálo se mi o ní. K telefonu chvátám, jsou tu růže pro ni, smutek stále v patách mám. Zdálo se mi o ní, proč se neozývá? Pod křídlami koní láska v dálce zpíváá!

Text přidala Maryjka18

Video přidala Maryjka18


Přihlášení

Registrovat se

Nezařazené v albu

Braun Martintexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.