Bon Iver má 36 fanoušků · Stát se fanouškem

Bon Iver začal jako sólový projekt Justina Vernona, když si procházel rozpadem své původní kapely, rozchodem s přítelkyní, mononukleózou a celkovou životní krizí. V té době se vrátil zpět k rodičům a na nadcházející zimní měsíce se přesunul do lovecké chaty svého otce, naprosto izolované od okolí, aby si utřídil myšlenky a dal se psychicky dohromady. Původním záměrem nebylo psát hudbu, ale nakonec z jeho pobytu vzniklo o všech těchto věcech vypovídající album For Emma, Forever Ago a projekt Bon Iver. Druhé eponymní album vychází z podobného základu jako první, ale je zvukově daleko ambicióznější a bohatší - jestliže je první album "zimní", to druhé se dá označit jako "jarní".


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Roslyn (Bon Iver & St. Vincent, Twillight: New Moon soundtrack) video česky
I Can't Make You Love Me (Bonnie Raitt cover) video česky
Lovin's For Fools video česky
Bon Iver - Heavenly Father video
Přehrát nezařazené písně

Bon Iver ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Bon Ivertexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.