Blink 182 má 1337 fanoušků · Stát se fanouškem

<b> Blink-182 </b> je americká poppunková skupina, kterou v roce 1992 založili Tom DeLonge (kytara, zpěv), Scott Raynor (bicí) a Mark Hoppus (basová kytara, zpěv). Původní název skupiny zněl Blink, kvůli irské kapele se stejným názvem se však přejmenovali na Blink 182. Vydali pět studiových alb, největší úspěchy sklidily desky Enema of the State a Take Off Your Pants and Jacket z let 1999, resp. 2001. V roce 2005 vydali výběr největších hitů, a poté vyhlásili pauzu na dobu neurčitou. Tom DeLonge založil kapelu Angels & Airwaves, Mark Hoppus a Travis Barker působili společně v kapele +44. Znovu se dali dohromady v únoru 2009 a jejich šesté studiové album Neighborhoods vyšlo v září 2011.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Another Girl, Another Planet video česky karaoke
Letters To Elise video česky
Zulu video česky
I Won't Be Home For Christmas video česky karaoke
Wrecked Him video česky
Good Times video česky
Won't Be Home For Christmas video česky
Blow job video česky
Dancing with myself video česky
Better Days video česky
Přehrát nezařazené písně

Blink 182 ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Blink 182texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.