Basshunter má 491 fanoušků · Stát se fanouškem

Basshunter nebo-li Jonas Erik Altberg se narodil v roce 1984 v Halmstadu, Švédsko. V současné době bydlí se svými rodiči a mladším bratrem 5 minut od nejhezčí švédské pláže "Tylösand". Produkovat muziku začal v roce 1999 s malou pomocí počítačového programu "Fruityloops", díky kterému byl jeho zájem o muziku stále větší a větší. Po mnoha demo, které kolovaly internetem obdržel několik telefonátů z klubů, které ho chtěli povolat do pozice rezidentního DJ-e. V dubnu roku 2006 podepsal první kontrakt s Warner Music a vydal singl Boten Anna ve Skandinávii, který se takřka přes noc stal obrovkým hitem v což si ani on sám pořádně nedoufal. Boten Ana se stal tanečním megahitem konce roku 2006 a začátku roku 2007 v celé Evropě. V polovině roku 2007 vydává Basshunter svůj druhý singl s názvem Dota, který opět během několika málo dní zakotvil na prvním místě skandinávských hitparád. Z normálního kluka, který vynikal v harní her na počítači se tak stal umělec, který vystupuje téměř každý den po celém světě.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Everyone. feat CrazyFrog video
Camilla SWEDISH FULL VERSION video

Basshunter ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Basshuntertexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.