Texty písní

texty písní

Americký rockový zpěvák,producent,textař.Celým jménem Avery Allan Watts (narozen rakousko-německému páru 27.11.1981 Portland,Oregon),zahájil svoji pěveckou kariéru již v roce 2000,ale do většího podvědomí světa šoubyznysu se dostal díky svému projektu The Takeover(převzetí) ve spojení se stejnojmeným albem,které vyšlo v roce 2011.Tento projek byl z velké časti financován a mohl být realizován pouze díky fanouškům,kterým se snaží tento projek co nejvíce přiblížit.Příkladem může být videoklip písně "A Cut Above",kde jsou samotní fanoušci zapojení přímo do videoklipu a na samotných koncertech mohou i spoluúčinkovat na pódiu se samotným Averym.Projekt se též zaměřuje na podporu seberealizace a do boje proti alkoholu a drogám.Celá skupina včetně Averyho Wattse má celkem 9 členů.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Here To Stay video

Avery Watts ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Avery Wattstexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.