Ashley Monroe má 4 fanoušky · Stát se fanouškem

Ashley Monroe je americká country zpěvačka a textařka. Má 27 let a narodila se v USA, Knoxvillu. Se singly "Satisfied" a "I don't want to" se vyšplhala na první příčku "Billboard Hot Country Songs". V roce 2007 vydala album s názvem "Satisfied", ale nikdy se nevydalo. Až když opustila Columbia Records se poprvé vydalo album "Satisfied" v roku 2009. V červnu 2011, Ashley Monroe, Miranda Lambert a Angeleena Presley založily skupinu Pistol Annies. Spolupracovala se skupinou Man House Band, se zpěvačkou Wanda Jackson a asi nejznámější písničku má se skupinou Train. Ashley zpívala se skupinou Train duet s Patem Monahanem písničku "Bruises" a poprvé byla k vidění na YouTube 9.11.2012. Teď vydala singl "Weed instead of Roses".

Video Překlad Karaoke
Bruises (ft.Train) video česky karaoke
Video Překlad Karaoke
Shine (Trent Dabbs Cover) video

Ashley Monroe ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Ashley Monroetexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.