Angels & Airwaves má 84 fanoušků · Stát se fanouškem

Angels & Airwaves je alternativní rocková kapela založená Tomem DeLongem po rozpadu Blink-182. Na jaře roku 2006 vydali své první album We Don´t Need To Whisper. Na podzim 2007 vyšla druhá deska s názvem I-Empire. Na začátku roku 2010 vydali své již třetí studiové album s názvem LOVE. 1. listopadu 2011 vydaly svou poslední desku s názvem Love: Part Two. Poté 10. Srpna 2011 vyšel 4 roky očekávaný film LOVE. Spolu s Tomem Delongem hraje v kapele kytarista David Kennedy, se kterým Tom již dříve hrál v kapele Box Car Racer. Bubeník Atom Willard je známý například hraním v kapele The Offspring a basák Matt Wachter hrál například v kapele 30 Seconds to Mars.

Angels & Airwaves ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Angels & Airwavestexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.