<b>Alkoholizer</b> je italská thrash metalová kapela založená v roce 2006 kytaristou Marco Laiem a zpěvákem Alessandro Lucarielloem. Na jaře roku 2007 kapela vydala demo s názvem ''Demo-lizer'' v sestavě: Alessandro Lucariello - zpěv, Marco Lai - kytara, Fabrizio Fele - baskytara, Gabriele Tanda - bicí. Následuje turné po celé Itálii. Ve stejné sestavě vydala kapela v roce 2009 album s názvem ''Drunk or Dead…''. Z osobních důvodů od roku 2011 do roku 2013 kapela přerušila činnost. Po návratu na scénu v pozměněné sestavě (Fabrizio Fele - zpěv, baskytara, Marco Lai - kytara, Lögan Heads - kytara, Paul „Darken“ Marcelo - bicí) vydala kapela EP s názvem ''Sardinian Boars Are Back!!!'', kde k písni Faceless následně natočila první videoklip. Následuje další turné. Ve stejné sestavě vydala kapela v roce 2014 album s názvem ''Free Beer​...​Surf's Up​!​!​!''. V roce 2015 kapela přesídlila do Barcelony (Španělsko).

Alkoholizer ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Alkoholizertexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.