Alia Tempora je brněnská modern rock-metalová kapela s ženskou frontmankou. Ve své tvorbě experimentují s propojením elektronické hudby a metalu a bývají fanoušky a kritiky přirovnáváni k Amaranthe, Delain nebo Lacuna Coil. Kapela má za sebou přes 50 koncertů a dává si záležet na poutavé a energické show. Mezi největší koncertní zážitky řadí festival Made of Metal, Brněnský Majáles nebo support kapel Progres 2 a Futurum. Kapela v listopadu roku 2015 vydala své debutové album Digital Cube, které se zatím u fanoušků těší velké oblibě a v rámci kterého spolupracovali s kytaristou právě z kapely Delain, Timo Somersem. Členové: Markéta Morávková: zpěv Štěpán Řezňa Řezníček: rytmická kytara, growl Radek Žák: sólová kytara Pavel Myf Žák: baskytara Aleš Winkler: bicí

Alia Tempora ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Alia Temporatexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.