Texty písní

texty písní

Alba Rico, celým jménem Alba Rico Navarro, se narodila 26. února 1989 v Alicante. Je to španělská herečka, zpěvačka a tanečnice. Je nejlépe známá pro ztvárnění Natalia Vidal v seriálu Violetta. Svou hereckou kariéru začala ve věku 14 let. Napsala spoustu her a monologů. Je uznávána divadelní herečka ve Španělsku. V roce 2010 se podílela na hře "La gasolinera", za to jí byla udělena cena za nejlepší ženský herecký výkon na festivalu Alegria. Nyní se věnuje svému mini seriálu na Youtube která nese název Alba Al Alba což je v překladu ze Španělštiny svítání svítání. Prozatím je 1.série ale jak sama říkala bude točit i 2.sérii. V jejím seriálu jsme mohli vidět i tváře ze seriálu Violetta jako jsou Facundo Gambandé, Mercedes Lambre a Candelaria Molfese.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Ilusionas Mi Corazon video
Cantam Juntos video

Alba Rico ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Alba Ricotexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.