Al B Damned má 5 fanoušků · Stát se fanouškem

Al B. Damned je potetovaný,udušený make - upem a nemanželské dítě Alice Coopera a Marilyna Mansona. Vzledem k vlivu ze skutečných sériových vrahů,hororových filmů a všech strašidelných věcí se stal dobře známým ve světe horror punku. Jako dítě byl představen jeho otcem na světě 1950 monster filmů " Munster " a řadou sci-fi. Systematicky tento tichý a plachý chlapec se dostal do skály spook- tacular, zakládá svůji image, lyrický obsah a hudební vkus na klasickým horrorovým kultu. V roce 2010 vydal debutové album 'The Darker Side Of Me' ,které obdrželo hodně kritiky a bylo označeno,za jedno nejlepších alb horror punku všech dob. Album plodilo tři hudební videa a tllačilo proslulost kapely na cela novou úroveń. Dne 7. července 2013 oznámil Al B Damned pauzu,ale zanechal fanouškům zbrusu nové EP "The Seven" ,jako poděkování za jejich neutuchající podporu. Návrat Al B Damned je sporný a jenom ukáže čas,ale jedna věc je jistá,jestli to udělá...budete o tom vědět.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Beware The Cross

Al B Damned ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Al B Damnedtexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.