Adam Young má 16 fanoušků · Stát se fanouškem

Adam Young (nar. 5. 7. 1986) je zpěvák vystupující pod přezdívkou Owl city. V mnoha rozhovorech byl Adam dotazován na to, proč právě vznikl název Owl City, jeho odpovědí bývá to, že to jsou dvě náhodná slova, která měl na mysli a jejich spojení nedává žádný smysl, že je rád když se lidé zamýšlí právě nad tím proč spojení Owl a City. V jednom z posledních rozhovorů k vydání jeho nového alba Mobile Orchestra se ovšem na tuto otázku vyjádřil v tom smyslu, že ho inspiroval zvuk sov, který vycházel z lesů poblíž malého města v Minnesotě, nedaleko jeho rodného města Owatonna. V rozhovorech také vypráví o svých začátcích při tvorbě jeho muziky. Začínali spolu s dvěma dalšími kamarády jako skupina, ale kvůli odlišným názorům šel Adam svou vlastní cestou a v domě svých rodičů na svém laptopu vytvořil celou řadu hitů. Nyní již bydlí v domě vlastním, nedaleko domu rodičů ve městě Owatonna v Minnesotě.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
First Noel ft. TobyMac
Youtopia video česky karaoke
The grizzly - yo griz video
THE GRIZZLY - CocaCola video
99 Red Balloons (cover) video
Přehrát nezařazené písně
Video Překlad Karaoke
Hello Seattle video

Správcem interpreta Adam Young je retros1 . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Adam Youngtexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.