Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

AAcid Black Cherry - texty

acid-black-cherry-548174.jpeg
Texty písní

texty písní

Acid Black Cherry je sólový projekt japonského hudebníka Yasua, který vznikl v roce 2007 po oznámení přestávky kapely Janne Da Arc. Název je často zkracován na ABC či A.B.C. ČLENOVÉ KAPELY: Yasu – zpěv; Shuse – bas kytara; Yuki – lead kytara; Akihide – kytara (též v kapele Breakerz); Chisato – kytara (též v kapele Penicilin); Jun-ji - bicí HISTORIE Yasu vyrostl na japonském rocku a popu. Texty, které píše, jsou v japonštině s realistickými výrazy, které okamžitě přináší posluchači emoce. Unikátní textová aranžmá v jeho písních vložená do originálních melodií zvýrazňují jeho individuální styl zpěvu a vysoko položený tón hlasu. Toto se nezměnilo již od doby, kdy byl vokalistou Janne Da Arc. Yasu má schopnosti skladatele a hudebního producenta, který osobně dohlíží na mixování a provedení hudby pro všechny své písně. Yasu jako Acid Black Cherry začal vystupovat v létě roku 2007. Vystupoval prakticky "tajně" na 15 malých místech po celém japonsku ve dnech 6. - 10.6.2007. Finále tohoto turné bylo živé vystoupení, které se konalo na nádraží Shinjuku v Tokiu. Vystoupení přitáhlo 5000 diváků a bylo ukončeno policií po pouze dvou písních ("Black Cherry" a "Spell Magic"). 16. července toho roku Yasu debutoval se svým prvním singlem "Spell Magic". Po vydání druhého alba s názvem Q.E.D, které bylo vydáno 26. srpna 2009, se konalo celojaponské turné ve dnech 16. září - 2. listopadu 2009. Zpěvákovi však byla diagnostikována cysta na hlasivkách několik dní před veřejnou zkouškou prvního dne turné. Fanoušci se báli, že celé turné bude zrušeno, ale pouze zkouška byla zrušena a turné pokračovalo dle plánu. Po ukončení turné byly aktivity ABC dočasně zastaveny, aby se Yasu mohl soustředit na zdravotnický zákrok a následnou rekonvalescenci po operaci. V roce 2011 na 4. výročí vzniku projektu pořádal Yasu ABC Dream Cup aby vyjádřil svůj vděk svým fanouškům. Fanoušci dostali několik dárků zdarma největším bylo pravděpodobně vystoupení pro 40 000 lidí v Tokiu, Nagoye a Osace. Celkem bylo podáno 160 000 žádostí o vstupenku na všech 40 000 míst. Třetí album "2012" bylo vydáno 21. března 2012. Dostalo se až na úplný top týdenní hitparády Oricon s celkem 117 744 prodanými kopiemi během prvního týdne. YASU PROFIL:  Skutečné jméno: Hayashi Yasunori (林保徳)  Datum narození: 27. ledna 1975  Místo narození: Osaka, Japonsko  Krevní skupina: A  Orientace: bisexual  Výška: 170 cm  Váha: 57 kg  Velikost nohy: 26cm  Cigarety: Kent 1  Životní vzor: HYDE (mluví o něm jako o Bohu, nebo „kami- sama“, což je označení pro božstvo)  Oblíbená Manga: Parasyte  Oblíbená barva: Bílá, modrá a šedá  Záliby: hraní na pachingo automatech, čtení mangy  Sport: Judo  Hraje na: kytara, klávesy


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Buck Tick - Romanesque video
Halloween party (Halloween Junky Orchestra) česky
Video Překlad Karaoke
Incubus video česky
Cloudy heart
Yes

(2012)

Video Překlad Karaoke
Yes video česky
Stop it love
CRISIS

(2011)

Video Překlad Karaoke
Crisis video
Believe
Chou

(2011)

Video Překlad Karaoke
Chou video česky
Otoko
Jigsaw

(2008)

Video Překlad Karaoke
Jigsaw video česky
Hershey
Video Překlad Karaoke
Aishitenai video
Ihoujin

Acid Black Cherry ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.