ACϟDC má 2995 fanoušků · Stát se fanouškem

ACϟDC je australská hard rocková skupina, kterou v roce 1973 v Sydney založili bratři Angus a Malcolm Youngovi. Kapela samotná o sobě ale tvrdí, že to, co hrají, je pouze Rock and Roll. Největší ranou pro skupinu bylo úmrtí frontmana Bona Scotta, který zemřel 19/02/1980 na otravu alkoholem. Po úvahách o ukončení činnosti si kapela našla nového zpěváka, Briana Johnsona z kapely Geordie, jehož pěvecké kvality Bon Scott za života obdivoval. S ním bylo vydáno druhé nejprodávanější album vůbec, Back in Black, s více, než 50 miliony prodaných kopií. V současnosti poslední změna sestavy je z března 2016, kdy ze zdravotních důvodů odstoupil z pozice frontmana Brian Johnson, který má problémy se sluchem, které mu nyní nedovolují koncertovat (sluch si poškodil, když si zapomněl vzít ochranné klapky na uši při jízdě se závodním autem). Na koncertní šňůře ROCK or BUST Briana nahradil zpěvák kapely Guns and Roses, Axl Rose. AC/DC tedy koncertují ve složení Axl Rose (zpěv), Angus McKinnon Young (sólová kytara), Stevie Young (doprovodná kytara), Clifford Williams (baskytara) a Chris Slade (bicí). [Zatím posledním vydaným albem ACϟDC je Rock or Bust z přelomu listopadu a prosince 2014.]


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Big Gun video česky karaoke
Rockin' In The Parlour video česky karaoke
Fling Thing video česky
Carry Me Home video česky
Snake Eye video česky
Borrowed Time video
Down On The Borderline video
Cyberspace video
Přehrát nezařazené písně

Správcem interpreta ACϟDC je Radekow . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.