Texty písní

texty písní

Aaron Sprinkle je americký hudebník, zpěvák, skladatel a hudební producent od Seattlu , Washington . Jeho kariéra v hudbě začala na střední škole se skupinou s názvem BellBangVilla. BellBangVilla stal Poor Old Lu a vydali řadu alb (viz níže). Aaron Sprinkle také zpíval a hrál sólovou kytaru Rose Blossom Punch, a produkoval alba nezávisle. Na svých sólových úniků, se hraje téměř všechny nástroje kromě bicích , a jeho manželka Karina občas píše texty. On byl najat jako výrobce pro Tooth & Nail Records v roce 2001, a funguje sloučeniny Recording Studios v Seattlu, Washington. V roce 2005, Sprinkle založil kapelu veletrh s Joey Sanchez, Nick Barber, a Erick Newbill. Fair vydala své debutové album The Best nejhorším případě na zub & Nail Records v červnu 2006. On je bratr Jesse Sprinkle .

Aaron Sprinkle ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Aaron Sprinkletexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.