Texty písní

texty písní

AARNI - je finská experimetnální doom-metalová kapela z Oulu. Aarni: "Duch, nebo drak, který je věřil být ležící na vrcholu zakopaný poklad Aarni je vidět, čisticí a lešticí jeho plesnivý poklady v lesích a na horských svazích-, často mu je slyšet cinkání jeho zlaté korunky, když je příznivé pro . některé melancholické ctitel peněz [Aarni v] chrám byl pokoj v popel-háji, kde stromy nikdy naklíčené listy ... ptáci nezpívali na větvích;. jen pár havrani postaven hnízda poté tam straky zachechtal, vlci vyli a sovy zahoukala. Shepherds nepřinesl svá stáda tam, pro země byla nezdravá. Vzduch byl těžký v háji v blízkosti. V noci tam byly vidět podivné zjevení. "

Aarni ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Aarnitexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.