Texty písní

texty písní

Skupina byla založena v roce 2003 spojením dvou hudebních projektů: NB a azonu. Zpočátku byla skupina 5 účastníků. Z toho bylo jméno skupiny. Členové skupiny V-KES (Wickes), CoolB (cool Bee) a Tony (Tony), se setkal na internetu a rozhodl se vytvořit hudební skupinu. Později se k nim připojil zpěvák Olga (Loy). První singl byla píseň 5ivesta rodina "Noční město". V květnu 2009 5ivesta rodiny, společně se skupinou "23:45" produkuje éteru singl, "já." Píseň se stala jedním z nejvíce populární v rádiu, to trvalo 10 týdnů na vrcholu ruských rozhlasových hitparád. [1] V roce 2009, píseň se stala čtvrtou nejstahovanější jeden v Rusku [2]. Jeden byl kvalifikovaná platina v Rusku (jako tón zpětného volání), s prodejem 200.000 kopií. [3] Třetí singl - "Proč?", Se také stává hitem číslo jedna v rádiu v Rusku [4]. 18.června song překonal ruskou digitální žebříček jednotlivců. [5] V září 2010 skupina natočil video pro novou skladbu "ve vzdálenosti hovoru." V listopadu 2010 kapela natočil videoklip k písni "Láska bez podvádění", spolu se skupinou 23:45. V lednu 2011 se kapela natočil videoklip k písni "probudit." V létě 2011 se kapela natočil videoklip k písni "Ťuk, ťuk." V létě roku 2012 se kapela natočil videoklip k písni "společně jsme." V roce 2012, album vyšlo, "proč?". V pozdním létě 2013, skupina vydala nový singl, "já budu s tebou", což je v otáčení na rozhlasových stanicích. V roce 2014 kapela vydala nový singl, "My Melody", v dubnu téhož roku, premiéru videa pro tuto píseň.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Moya melodiya video
Vremja video
Вместе Мы (Vmeste my) video česky
Přehrát nezařazené písně

5sta family ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

5sta familytexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.