Texty písní

texty písní

3Peace☆Lovers (3PL) je speciální skupina výrobců Vomos, která by měla prolomit limity žánrů a pozemní hranice. Skupina se skládá ze tří členů z naprosto odlišných prostředí: 1) Jpop/Jrock umělec a herec, Sasaki Yoshihide 2) Visual Kei umělec, Nikaido Hayato 3) člen Kpopové skupiny ZE:A, Min Woo Debutovali 26.6.2012 se singlem Virtual Love. Ten je dostal na 10. místo v žebříčku Daily Oricon a na 25. místo týdenních žebříčků týden po vydání. Druhý singl byl vydán 6.11.2012 a v žebříčku Daily Oricon získal druhé místo. V týdenních žebříčcích opět skončil na 25. místě. Třetí singl Illusion/My true Love se umístil na 3. místě Daily Oricon a na 12 místě v týdenních žebříčcích.

3Peace☆Lovers ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.